Jakub Douša

- priority:

• kultura, akce pro veřejnost

cíle:

• rozšíření hřbitova v Mukařově

• vytvoření pracovní skupiny pro stavbu domova seniorů (po vzoru skupiny pro rozšíření školního areálu)

• revitalizace návsí

• revitalizace parku před obecním úřadem

Vedoucí skladové logistiky a nákup junior, 41 let

Do Mukařova se přistěhoval v roce 2012, když hledal nové místo k životu poblíž Prahy,  kde by mohl, jak se říká, zapustit kořeny. Krásná okolní příroda, občanská vybavenost, dopravní infrastruktura i spolkový život v obci zařadila obec Mukařov jako jasného favorita k přestěhování. Pracuje v nedalekých Čestlicích ve firmě ek-robotics s. r. o., která se zabývá průmyslem 4.0, tedy automatizací a robotizací výrobních procesů.

Krátce po zvolení zastupitelem v roce 2018 absolvoval vzdělávací kurz Konšel pro zastupitele na VŠ CEVRO Institutu a následně vystudoval VŠ Ambis na katedře regionálního rozvoje ve studijním oboru management rozvoje měst a regionů se zaměřením na management lidských zdrojů ve veřejné správě.

Po vzoru akce Říčanský Hafan, kde pomáhal s organizací a propagací založil a je jedním z pořadatelů akce Mukařovský pes, která je jedinečná svého druhu v širokém okolí, neboť v rámci tohoto zábavného dne probíhají hned čtyři psí akce - canicross, dogtreking procházka, voříškiáda, velký psí karneval.

Fotografie z Mukařovského psa

Je také včelař a člen ornitologické společnosti.

- zastupitel 2018–2022, člen kontrolního výboru a výboru pro životní prostředí, člen redakční rady obecního zpravodaje